Інформаційні повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 13-11-2018 10:30

Повідомлення про оприлюднення

 

Відповідно до п.12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про затвердження Змін до тарифів на платні послуги, що надаються  комунальною установою „Полтавський обласний центр стоматології - стоматологічна клінічна поліклініка”.

Про проведення в Дмитрівській сільській раді консультацій з громадськістю по проекту містобудівної документації “Внесення змін в детальний план території за межами населених пунктів Дмитрівської сільської ради м. Горішні Плавні Полтавської області”

Остання зміна сторінки: 07-11-2018 11:58

Про проведення в Дмитрівській сільській раді консультацій з громадськістю по проекту містобудівної документації  “Внесення змін в детальний план території за межами населених пунктів Дмитрівської сільської ради м. Горішні Плавні Полтавської області”

 

 Мета, склад та зміст детального плану території (змін).

Метою розроблення змін до детального плану території є визначення функціонального призначення (із зміною цільового призначення) земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення сонячної електростанції.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 25-09-2018 14:57

Повідомлення про оприлюднення

 

Відповідно до п.12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються комунальним підприємством „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 Полтавської міської ради”.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 14-08-2018 14:05

Повідомлення про оприлюднення

          Відповідно до п. 12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги із зубопротезування, які надаються Миргородською центральною районною лікарнею”.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 13-08-2018 15:27

Повідомлення про оприлюднення

          Відповідно до п. 12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги із зубопротезування, які надаються стоматологічним ортопедичним відділенням Горішньоплавнівської   міської стоматологічної поліклініки”.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 26-07-2018 15:45

Повідомлення про оприлюднення

 

Відповідно до п. 12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про внесення змін до тарифів на платні послуги, які надаються Полтавським обласним патологоанатомічним бюро”.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 25-07-2018 14:54

Повідомлення про оприлюднення

 

Відповідно до п.12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Горішньоплавнівською міською лікарнею”.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 11-07-2018 17:08

Повідомлення про оприлюднення

 

         Відповідно до п. 12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються Лубенською міською комунальною стоматологічною поліклінікою”.

Повідомлення про оприлюднення

Остання зміна сторінки: 11-07-2018 17:03

Повідомлення про оприлюднення

 

         Відповідно до п. 12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються відділенням ортопедичної  стоматології 4-ої міської  клінічної лікарні м. Полтави”.

Проведення публічного громадського обговорення

Остання зміна сторінки: 27-06-2018 15:40

Проведення публічного громадського обговорення
 
       Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій обласної державної адміністрації виносить на громадське обговорення проект розпорядження голови облдержадміністрації ,,Про встановлення тарифів на платні послуги, які  надаються Полтавським обласним клінічним шкірно-венерологічним диспансером”.