Оголошення про Третю виставку експортних можливостей Ірану «IRAN EXPO 2018»

Остання зміна сторінки: 13-11-2018 15:25

Оголошення про Третю виставку експортних можливостей Ірану «IRAN EXPO 2018»

 

 

З 13 по 16 грудня 2018 року, у місті Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Третя виставка експортних можливостей Ірану «IRAN EXPO 2018».

         Програмою передбачено, що у виставці візьмуть участь понад 400 експортно орієнтованих компаній Ірану та близько 800 іноземних підприємців з 50-60 країн світу. З метою ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку для участі у виставці запрошуються українські компанії.

Увага! Запрошення для туристичних компаній щодо участі у проведення міжнародної туристичної виставки “РANOPAMA WORLD FESTIVAL” з метою просування в Швеції українського національного туристичного продукту!

Остання зміна сторінки: 29-10-2018 16:47

Увага! Запрошення для туристичних компаній щодо участі  у проведення міжнародної туристичної виставки РANOPAMA WORLD FESTIVAL” з метою просування в Швеції українського національного туристичного продукту!

 

 

За інформацією Посольства України в Королівстві Швеція, в період з 16 по 17  лютого 2019 року у місті Стокгольмі відбудеться міжнародна туристична виставка “РANOPAMA WORLD FESTIVAL”, яка є найбільшим спеціалізованим заходом міжнародного характеру Швеції. Учасники виставки матимуть можливість ознайомитись з основними тенденціями розвитку туристичної галузі, а також встановити ділові контакти для подальшої співпраці.

Проведення X Міжнародного форуму “День польського бізнесу в Україні”

Остання зміна сторінки: 16-10-2018 16:40

Проведення X Міжнародного форуму “День польського бізнесу в Україні”

 

15 листопада в місті Києві відбудеться IX Міжнародний форум “День польського бізнесу в Україні”.

Захід присвячений питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, а також розвитку транспортної інфраструктури і логістики у розрізі польсько-українського співробітництва;

Проведення Міжнародних виставок в Королівстві Марокко

Остання зміна сторінки: 16-10-2018 16:39

Проведення Міжнародних виставок в Королівстві Марокко

 

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 р., в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації “Elec expo”, міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності “EneR
Event” і міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем “Tronica Expo”. Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлюваних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

Оголошення про Першу внутрішньо-африканську торговельну ярмарку

Остання зміна сторінки: 29-08-2018 15:38

Оголошення про Першу внутрішньо-африканську торговельну ярмарку

 

З 11 по 17 грудня 2018 р., у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет) відбудеться Перша внутрішньо- африканська торговельна ярмарка (Intra-African Trade Fair, IATF), організаторами якої є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком (African Export-Import Bank) та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Оголошення про 3-ю Міжнародну виставку з переробки та утилізації відходів “REVADE” на тему “Кругове підприємство, важіль для розвитку управління відходами”

Остання зміна сторінки: 20-07-2018 15:17

Оголошення про 3-ю Міжнародну виставку з переробки та утилізації відходів “REVADE” на тему “Кругове підприємство, важіль для розвитку управління відходами”.

 

У період з 8 по 11 жовтня 2018 року у Виставковому центрі Pins Maritimes в м. Алжир (Алжир) відбудеться 3-я Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів “REVADE” на тему “Кругове підприємство, важіль для розвитку управління відходами”. Організатором даної виставки є Торгово-промислова палата Алжиру спільно з Національним агентством по відходам Алжиру.

Оголошення про підготовку проведення торгової місії до Туреччини

Остання зміна сторінки: 17-07-2018 11:49

Оголошення про підготовку проведення торгової місії до Туреччини.

 

У період з 5 по 7 вересня 2018 р. заплановано проведення торгової місії до Турецької Республіки (м. Стамбул). Передбачається, що офіційну делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С.І.

Оголошення про проведення проведення VII Конгресу Ініціатив Східної Європи

Остання зміна сторінки: 28-06-2018 13:22

Оголошення про проведення проведення VII Конгресу Ініціатив Східної Європи

 

З 24-25 вересня 2018 року в Люблінському конференц-центрі та Центрі Зустрічі Культур відбудеться VII Конгрес Ініціатив Східної Європи.

Конгрес Ініціатив Східної Європи впродовж уже декількох років є місцем зустрічі тисячі спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці, спрямованої на розвиток, та платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також неурядових організацій Центрально-Східної Європи.

Оголошення про проведення спеціалізованої програми “Трансформація бізнесу та управління змінами”

Остання зміна сторінки: 27-06-2018 16:54

Оголошення про проведення спеціалізованої програми “Трансформація бізнесу та управління змінами”

 

З 14 по 18 серпня 2018 року в м. Барселона відбудеться спеціалізована програма “Трансформація бізнесу та управління змінами”.

 

Перший форум регіонів україни та республіки білорусь

Остання зміна сторінки: 27-06-2018 11:03

Перший форум регіонів україни та республіки білорусь.

 

24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.