Школи Полтавщини почали підключатись до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників

 

Освітні заклади Полтавської області почали активно підключатись до модуля е-журналів та е-щоденників E-Journal, що є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа «Інститут освітньої аналітики») зі збору, зберігання та управління даними та створений у межах реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти.

Реалізується кампанія «Класний вчитель»

 

Міністерство освіти і науки України реалізує всеукраїнську комунікаційну компанію «Класний вчитель.

15 закладів освіти в Полтавській області отримали STEM-лабораторії

 

Департамент освіти і науки спільно з облдержадміністрацією та обласною радою продовжують підтримувати освітянську спільноту Полтавщини.

МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників

 

Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі. Модуль E-Journal є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа «Інститут освітньої аналітики») зі збору, зберігання та управління даними та створений у межах реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти. 

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО, вона триватиме до 19 січня

Сьогодні, 5 січня 2021 року, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

З 1 січня зарплати освітян збільшилися на 20%

 

У Державному бюджеті на 2021 рік Міністерству освіти і науки України передбачені видатки обсягом 139,5 млрд грн, що на 26,6 млрд грн більше, ніж у 2020 році. В основному це кошти на збільшення заробітної плати з 1 січня на 20% та з 1 грудня 2021 року – на 8,4%.

Реєстрація на пробне ЗНО 2021 розпочнеться 5 січня, тестування відбудуться 10 квітня

 

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального  центру оцінювання якості освіти.

«Упродовж 2021 року зарплати освітян збільшаться майже на 30%», – Сергій Шкарлет

 

З 1 січня 2021 року посадові оклади освітян збільшаться на 20%. Порівняно з 1 квітня 2020 року, станом на 1 грудня 2021 року, збільшення становитиме 30%. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю для Українського радіо.

Вище професійне училище №7 Кременчука отримало 25 ноутбуків

 

Проєкт „EU4Skills кращі навички для сучасної України” – це програма підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Програму підтримують ЄС та його країни-члени: Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. EU4Skills реалізує великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки різних аспектів реформи профтехосвіти.

Стан розвитку загальної середньої освіти Полтавщини обговорили за участі Міністра освіти і науки України

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «Основні аспекти розвитку загальної середньої освіти Полтавської області за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова та освітян регіону.

Голова Полтавської облдержадміністрації став почесним професором Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

 

На святкуванні 90-річного ювілею із дня заснування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» голові Полтавської облдержадміністрації Олегу Синєгубову вручили Атестат почесного професора.

Сергій Шкарлет та Олег Синєгубов привітали колектив і студентів «Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка» із 90-річним ювілеєм

 

У межах робочого візиту на Полтавщину Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов взяли участь у заходах із відзначення 90-річчя з дня заснування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Міністр освіти і науки у Полтаві повідомив про розвиток мережі спецзакладів для дітей з особливими потребами

 

22 грудня Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у межах робочого візиту в Полтавську область разом із головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим ознайомився з роботою Полтавського навчально-реабілітаційного центру, який розташований у Полтаві, на вулиці Героїв Сталінграду, 16.

У Полтаву з робочим візитом приїхав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

 

Сьогодні, 22 грудня, очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет приїхав із робочою поїздкою до Полтави.

Денис Шмигаль: У Держбюджеті-2021 передбачене збільшення заробітних плат для всіх медиків

 

Унаступному році на медицину в Державному бюджеті загалом виділено рекордні 163 млрд грн. Це на 41% більше, ніж у 2020 році. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» 18 грудня.

У Степанівці відкрили дитячий садок, який реконструювали за програмою «Велике будівництво»

 

Напередодні Дня Святого Миколая в селі Степанівка Коломацької ОТГ відкрили новий дитячий садок. Менше ніж за рік старе приміщення школи перетворили на сучасний дошкільний навчальний заклад для 28 дітей 3-4 років із найближчих сіл.

Уряд перерозподілив 490 млн грн на придбання шкільних автобусів у 2021 році

 

Кабінет Міністрів спрямував місцевим бюджетам 490 млн грн на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування у 2021 році. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 16 грудня 2020 року.

Що змінюється для закладів освіти під час карантину з 19 грудня – роз’яснення МОН

 

Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 року. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, які стосуються закладів освіти, йдеться у постанові Кабінету Міністрів № 1236.

МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня

 

Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів будуть формувати за попитом професій

 

15 грудня в онлайн-режимі відбулося 11 засідання Регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) за участі зацікавлених осіб та експертів ЄC EU4Skills:Кращі навички для сучасної України. Засідання провів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, до роботи також долучилися генеральний директор Директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік, заступник керівника польського компоненту проєкту EU4Skills Геннадій Русанов та експерт Програми EU4Skills Павло Хозбей.

У школи Полтавщини закупили нове обладнання для харчоблоків

 

Цього року закуплено нове обладнання для їдалень 51 школи області.

Підсумки обласного конкурсу серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання

 

Упродовж жовтня-листопада 2020 року відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 07.12.2020 № 376 «Про підсумки проведення обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання та використання коштів для нагородження переможців у 2020 році» Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського було проведено обласний конкурс серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання та використання коштів для нагородження переможців у 2020 році.

Розпочався І етап конкурсного відбору територіальних громад-партнерів Проєкту DECIDE у Полтавській області

 

У Полтавській області триває реалізація Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Він спрямований на підтримку реформ в освіті та процесів децентралізації для розвитку в Україні ефективної системи управління освітою в громадах.

Українським школам визначили нові санітарні норми. Вони почнуть діяти з 1 січня 2021 року

 

З 1 січня в Україні діятиме новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти.  Міністерство охорони здоров’я презентувало проєкт наказу «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти».

Учні Гадяцького ліцею та Веприцької школи отримали світловідбивні елементи

 

Із метою забезпечення безпеки пасажирів та учасників дорожнього руху в області діє Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.

39 вчителів Полтавщини успішно пройшли сертифікацію-2020: підсумки другого року пілотування

 

902 вчителів-учасників успішно пройшли сертифікацію у 2020 році, з них 39 – учителі Полтавщини.

Учнівську та студентську молодь запрошують долучитися до онлайн-конкурсу відеороликів про права людини

 

До Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги та Міжнародного дня прав людини Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  ініціює проведення онлайн-конкурсу відеороликів на тему «Права людини».

У Пирятинському районі перевіряють позашкільні заклади щодо дотримання ними протиепідемічних заходів

 

Фахівці Пирятинського районного управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на чолі  з начальником відділу освіти Пирятинської міської ради 1 грудня здійснили комісійні обстеження позашкільних закладів на відповідність вимогам щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19).

На Полтавщині працюють над програмою «Опікуємося освітою і наукою на 2021-2025 роки»

 

Завершується дія обласної програми «Опікуємося освітою». Вона спрямована на підтримку обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді, які щорічно беруть участь у всеукраїнських конкурсах, Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Перші 50 тисяч українців складають тест на цифрову грамотність «Цифрограм»

 

Більше ніж 50 тисяч українців почали складати національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм». Міністерство цифрової трансформації України запустило тест на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта менше ніж місяць тому.

Школи та дитсадочки на контролі у фахівців Миргородського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

Спеціалісти Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати перевірки державного нагляду (контролю) щодо дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

В одному з полтавських вишів відкрили навчально-дослідну лабораторію інтелектуальних систем

 

У другому корпусі Полтавського державного аграрного університету відкрили навчально-дослідну лабораторію інтелектуальних систем, комп’ютерних мереж та інтернету речей.

Для вчителів області закупили 99 ноутбуків, щоб покращити дистанційне навчання

 

За програмою «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки придбано 99 ноутбуків на суму 1 мільйони 877 тисяч гривень. Їх отримають вчителі опорних закладів загальної середньої освіти та профільних ліцеїв Полтавської області для забезпечення якості освітнього процесу в дистанційному режимі та комплексного підходу до використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

У яку Україну вірить наша молодь – Президент ініціює масштабний всеукраїнський флешмоб Ukraine NOW

 

Президент Володимир Зеленський закликає молодь взяти участь у масштабному всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW та розповісти про любов до України.

В області визначили стипендіатів премії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка

 

З метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу Героя Небесної Сотні – Героя України – Ігоря Сердюка, стимулювання учнівської, студентської молоді, молодих учених до громадської, національно-патріотичної, волонтерської, самоврядної діяльності, тощо, рішенням Полтавської обласної ради від 12 липня 2018 року №764 засновано стипендію імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка.

Будівельна готовність підземного паркінгу для «швидких» – понад 80 відсотків

 

Із 14 проєктів, які фінансуються у поточному році за кошти Державного фонду регіонального розвитку, будівництво 5 об’єктів уже завершено. Це ЦНАП у Полтаві, школа в Заводському Лохвицького району, реконструкція й термомодернізація Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карлівського району, реконструкція ДНЗ у Піщаному Кременчуцького району і ДНЗ №1 «Теремок» у Лохвиці. По інших тривають роботи, частина об’єктів – на завершальній стадії.

Діти – за безпеку дорожнього руху: переможці конкурсу

 

У Полтаві визначили переможців обласного конкурсу відеоробіт про безпеку дорожнього руху. Такий конкурс на Полтавщині проводиться вперше. Участь взяло понад 15 районів. Голосування і підтримка робіт здійснювалася за посиланням #язабезпекудорожньогоруху .

У Решетилівському художньому професійному ліцеї запустили в роботу нове обладнання

 

 

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко з робочою проїздкою відвідала Решетилівський художній професійний ліцей.

За минулу добу зареєстровано 261 новий випадок COVID-19

 

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 12 205 випадків захворювання на COVID-19.

Привітання голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова з Днем української писемності та мови

 

Шановні полтавці! Вітаю вас з Днем української писемності та мови, який щороку відзначається відповідно до Указу Президента України у день православного християнського свята на вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

МОН та Google Україна ініціюють безкоштовне навчання для вчителів з використання цифрових інструментів для дистанційного навчання

 

Google Україна за активної підтримки МОН організовує безоплатне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії». Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року.

Решетилівський художній професійний ліцей отримав нове обладнання

 

Решетилівський художній професійний ліцей отримав обладнання для швейної майстерні. Це 9 сучасних швейних машинок, 3 п’ятиниткових оверлоки та паровий стіл для прасування. Вартість обладнання – понад 250 тисяч гривень. Завдяки новій техніці в закладі повністю оновлять швейну майстерню. Техніку вже почали встановлювати.

У Полтаві визначили переможців обласного конкурсу малюнків про безпеку дорожнього руху

 

У Полтавській ОДА підбили підсумки ІІ обласного етапу творчого конкурсу малюнків «Безпека дорожнього руху – це життя!», який організований Управлінням інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації.

МОН: Важливі акценти щодо організації дистанційного навчання

 

Міністерство освіти і науки України надіслало до регіонів лист-роз’яснення  щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (затверджене наказом МОН   від 08 вересня 2020 року № 1115), яке набуло чинності 16 жовтня 2020 року. 

Освітні заклади Полтавщини отримали 15 нових шкільних автобусів

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов сьогодні передав ключі від 13 авто очільникам шкіл, представникам відділів освіти. Подібні два автобуси в кінці вересня отримали Новогалещинський ліцей у Козельщинському районі та Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у Лохвицькому районі. Обидві автівки оснащені місцями для дітей з інвалідністю.

Щодо відновлення навчання після закінчення осінніх канікул

 

Відновлення навчання після закінчення осінніх канікул викликає багато запитань у учасників освітнього процесу.

Зарплати викладачів закладів професійної та фахової передвищої освіти поступово зростуть у 2021 році

 

Про це йдеться в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

 

МОН повідомляє про те, що громадяни України можуть звертатися зі скаргами щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу до Державної служби якості освіти.

Завершили реконструкцію Чорнухинського ліцею імені Григорія Сковороди

 

У межах робочого візиту голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Чорнухинський ліцей імені Г.С. Сковороди. У закладі саме завершили реконструкцію, утеплили фасад. Роботи виконали вчасно. Планували їх закінчити до 25 жовтня.

На Полтавщині всі заклади культури, медицини та освіти мають бути підключені до якісного інтернету

 

Заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдан Бабіч зустрівся з інтернет-провайдерами Полтавщини. Оператори розповіли про можливості своїх компаній у межах майбутньої співпраці у сфері цифровізації області.

«Червона» зона: у Полтаві заклади освіти зачинені

 

Через карантинні обмеження «червоної» зони, до якої з 19 жовтня потрапила Полтава, всі заклади освіти, окрім ДНЗ, зачинені. 46 шкіл обласного центру з понеділках на канікулах, повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Зарплати педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти збільшуватимуться протягом 2021 року, – МОН

 

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Цього тижня в області проінспектують стан реконструкції приймальних відділень

 

Нині область отримала майже 85 відсотків від запланованої на рік суми на реалізацію проєктів, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Це 109,9 мільйона гривень. Загалом цьогоріч Полтавщина має одержати 129,7 мільйона гривень на 14 проєктів.

Стартував третій етап сертифікації вчителів Полтавщини

 

Із 12 жовтня по 6 листопада 2020 року відбуватиметься вивчення практичного досвіду роботи вчителів-учасників сертифікації 2020 року.

Третій етап сертифікації проходитиме незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах, де знаходяться школи учасників сертифікації, та строків канікулярного періоду.

“Секстинг”: реалії віртуального життя

 

Поряд з усіма позитивними моментами розвитку цифрових технологій та мережі Інтернет, у нашому житті з’явилися і нові небезпечні явища, що пов’язані із цими процесами. Ми все частіше чуємо про кіберзлочини, шахрайства в мережі, заволодіння особистими даними, тощо. Особливо вразливими у цій ситуації стають діти, адже з появою все нових ґаджетів навіть наймолодші дітки отримують доступ до мережі і можуть потрапити в неприємні і навіть небезпечні ситуації.

Зекономлені освітянами гроші обласного бюджету пропонують перерозподілити на інші потреби галузі

 

На засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури депутати погодили зміни до показників обласного бюджету на 2020 рік у галузі освіти.

МОН розпочало пілотування державних шкільних е-журналів та е-щоденників

 

Міністерство освіти і науки України розпочало проект з пілотування безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників. У випробуванні нових е-додатків візьмуть участь щонайменше по два-три заклади освіти з кожної області.

Полтавщина отримала всі кошти державної субвенції на реконструкцію й капремонт приймальних відділень

 

За тиждень касові видатки на реалізацію проєктів, які фінансуються у поточному році за кошти ДФРР, зросли на 1,1 мільйона гривень. Актами виконаних робіт закрито 38,6 мільйона гривень. Це значний ріст. Про це розповіла т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко на нараді в голови облдержадміністрації. Зазначила, що немає ризиків не освоїти кошти до кінця року.

Із нагоди професійного свята Президент України присвоїв почесні звання трьом освітянам із Полтавщини

 

Більше ста працівників галузі освіти України нагороджені державними відзнаками з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Відповідний указ Президент України Володимир Зеленський підписав 30 вересня 2020 року.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем працівників освіти

 

Шановні освітяни Полтавщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом  Днем працівників освіти!

Міністр соціальної політики ознайомилася, як проходить реформа деінституалізації на Полтавщині

 

У межах робочого візиту Міністр соціальної політики України Марина Лазебна разом із заступником голови облдержадміністрації Катериною Рижеченко оглянули Полтавську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради.

Працівники освіти з нагоди професійного свята отримали почесні грамоти Полтавської ОДА та обласну премію імені Антона Макаренка

 

 

В облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Очільник області Олег Синєгубов привітав педагогів із професійним святом.

«Полтавщина – драйвер реформ у соціальній політиці», – Марина Лазебна

 

Через пандемію коронавірусу в Україні 42 тисячі дітей повернулися з інтернатних закладів у свої родини. Щоб провести моніторинг умов проживання сімей, визначити потреби дітей у цих родинах та відреагувати на їх запити, Міністерство соціальної політики, ЮНІСЕФ та Українська мережа за права дитини ініціювали проєкт «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19».

У Зінькові провели свято для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

 

В Україні щороку 30 вересня відзначається свято людяності, милосердя, великодушності – День усиновлення. Це свято родин, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це  свято дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

Дві опорні школи області вже отримали нові автобуси

 

Дві опорні школи на Полтавщині – Новогалещинський ліцей у Козельщинському районі та Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в Лохвицькому районі – отримали нові шкільні автобуси. Обидві автівки оснащені місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня усиновлення

 

Шановні полтавці!

 

30 вересня  Україна відзначає  День усиновлення – свято людяності, милосердя, великодушності.  Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це свято дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

Динаміку реалізації проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР, розглянули на апаратній нараді

 

На нараді в голови облдержадміністрації т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко поінформувала про стан використання й освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених на реалізацію проєктів у поточному році.

У Бугаївці Глобинського району відкрили реконструйований дитячий садок

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов у межах робочого візиту в Глобинський район взяв участь у відкритті реконструйованого ДНЗ «Дивограй» у Бугаївці.

Після самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19 учні не зобов’язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров’я, - МОН

 

Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стану здоров’я учнів для продовження навчання після самоізоляції. Про це йдеться у роз’ясненні МОН, оприлюдненому сьогодні, 24 вересня 2020 року.

ЮНІСЕФ відкрив подачу заявок на Премію дітей та молоді «Найкраща ініціатива громади 2020»

 

Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту вперше відзначить проєкти місцевих адміністрацій у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими. Позмагатися за Премію дітей та молоді «Найкраща ініціатива громади 2020» запрошують міста і громади з усієї України.


01.01.1970